Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Trainingsschema

Maandag 14-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO8-1 18.00 - 19.00 Anthony van Zundert
  • 3A-1
  • 3Links
  • -
Alphia JO8-2 18.00 - 19.00 Cetin Sahin, Martijn Oppelaar
  • 3A-2
  • 3Rechts
  • -
Alphia JO9-1 18.00 - 19.00 Luan Kameri
  • 1A-1
  • 1Links
  • -
Alphia JO9-2 18.00 - 19.00 Stefan Broekman, Ronald Rakhorst
  • 1A-2
  • 1Rechts
  • -
Alphia JO9-3 18.00 - 19.00 Sander Barendse, Sediq Hakimi
  • 3B-2
  • 4Rechts
  • -
Alphia JO9-4 18.00 - 19.00 Roy Blanken, Geraldo van Dijk
  • 3B-1
  • 5Links
  • -
Alphia JO10-1 18.00 - 19.00 Coen Sparreboom, Martijn Treffers
  • 1B-2
  • 2Rechts
  • -
Alphia JO10-2 18.00 - 19.00 Patrick Bijl, Dennis Vondeling
  • 1B-1
  • 2Links
  • -
Alphia JO10-3 18.00 - 19.00 Tim Hoogeveen
  • 2A-1
  • 8Rechts
  • -
Alphia JO10-4G 19.00 - 20.00 Niels de Nijs
  • 3B-1
  • 9Links
  • -
Alphia JO11-1 19.00 - 20.00 Tristan van Duin, Stefan van Bergen
  • 1B-1
  • 6Links
  • -
Alphia JO11-2 19.00 - 20.00 Mattijn Blom, Julia van den IJssel
  • 1B-2
  • 6Rechts
  • -
Alphia JO12-1 19.00 - 20.00 Mark Westerlaken, Brett van Oostrum
  • 1A-1
  • 5Links
  • -
Alphia JO12-2 19.00 - 20.00 Willem Jan van Veen
  • 1A-2
  • 5Rechts
  • -
Alphia JO12-3 19.00 - 20.00 Edwin Hagers
  • 3A-1
  • 8Links
  • -
Alphia JO13-1 19.00 - 20.00 Sebastiaan van Hoof
  • 2A
  • 10
  • -
Alphia JO13-4 19.00 - 20.00 Diego Toro Hidalgo, Michel van der Lingen
  • 2B
  • 1
  • -
Alphia VR30+1 19.00 - 20.00 Rian van Haestregt, Eduard Hartog
  • 3B-2
  • 9Rechts
  • -
Alphia 5 20.00 - 21.30
  • 3B
  • 3
  • -
Alphia JO19-1 20.00 - 21.30 Marvin Beugeling, Steven van Klaveren
  • 3A
  • 10
  • -
Alphia MO15-1 20.00 - 21.30 Jelle van der Wulp
  • 1B
  • 7
  • -
Alphia VR1 20.00 - 21.30 Sjaak van Eijk, Toon Marse
  • 1A
  • 1
  • -

Dinsdag 15-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia 6 18.45 - 20.15 Bas Koenekoop
  • 1A
  • 6
  • -
Alphia JO13-2 19.00 - 20.00 Ad Sluijmer
  • 1B
  • 3
  • -
Alphia JO14-1 19.00 - 20.00 Remco Zeilstra, Elhadi Sallami
  • 3B
  • 4
  • -
Alphia JO15-1 19.00 - 20.00 Jan Paul Versluis, Kees Jan Blaauw
  • 3A
  • 5
  • -
Alphia 1 20.00 - 21.30 Angelo Leverock
  • 1A
  • 1
  • -
Alphia 2 20.00 - 21.30 Jerry van Elsen
  • 1B
  • 2
  • -
Alphia 35+2 20.00 - 21.30
  • 2A-1
  • 4
  • -
Alphia JO16-1 20.00 - 21.30 Ben Kleijnenburg
  • 3B
  • 8
  • -
Alphia JO17-1 20.00 - 21.30 Sebastiaan v.d. Berg, Tim Roosemalen
  • 3A
  • 9
  • -
Alphia 9 20.15 - 21.45
  • 2B
  • 6
  • -
Alphia 8 20.30 - 22.00
  • 2A-2
  • 3
  • -

Woensdag 16-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO8-1 18.00 - 19.00 Anthony van Zundert
  • 4A-1
  • 3Links
  • -
Alphia JO8-2 18.00 - 19.00 Cetin Sahin, Martijn Oppelaar
  • 4A-2
  • 3Rechts
  • -
Alphia JO9-1 18.00 - 19.00 Luan Kameri
  • 1A-1
  • 1Links
  • -
Alphia JO9-2 18.00 - 19.00 Stefan Broekman, Ronald Rakhorst
  • 1A-2
  • 1Rechts
  • -
Alphia JO9-3 18.00 - 19.00 Sander Barendse, Sediq Hakimi
  • 4B-2
  • 4Rechts
  • -
Alphia JO9-4 18.00 - 19.00 Roy Blanken, Geraldo van Dijk
  • 4B-1
  • 4Links
  • -
Alphia JO10-1 18.00 - 19.00 Coen Sparreboom, Martijn Treffers
  • 1B-2
  • 2Rechts
  • -
Alphia JO10-2 18.00 - 19.00 Patrick Bijl, Dennis Vondeling
  • 1B-1
  • 2Links
  • -
Alphia JO10-3 18.00 - 19.00 Tim Hoogeveen
  • 2A-1
  • 8Rechts
  • -
Alphia JO10-4G 19.00 - 20.00 Niels de Nijs
  • 2A-1
  • 2
  • -
Alphia JO11-1 19.00 - 20.00 Tristan van Duin, Stefan van Bergen
  • 4B-1
  • 9Links
  • -
Alphia JO11-2 19.00 - 20.00 Mattijn Blom, Julia van den IJssel
  • 4B-2
  • 9Rechts
  • -
Alphia JO12-1 19.00 - 20.00 Mark Westerlaken, Brett van Oostrum
  • 1A-1
  • 5Links
  • -
Alphia JO12-2 19.00 - 20.00 Willem Jan van Veen
  • 1A-2
  • 5Rechts
  • -
Alphia JO12-3 19.00 - 20.00 Edwin Hagers
  • 4A-1
  • 8Links
  • -
Alphia JO13-1 19.00 - 20.00 Sebastiaan van Hoof
  • 1B
  • 6Links
  • -
Alphia VR30+1 19.00 - 20.00 Rian van Haestregt, Eduard Hartog
  • 2A-2
  • 7
  • -
Alphia JO13-3 19.00 - 20.15 Manuel van Leeuwen, Pascal ten Berge
  • 2B
  • 10
  • -
Alphia 7 20.00 - 21.30
  • 4A
  • 3
  • -
Alphia MO15-1 20.00 - 21.30 Jelle van der Wulp
  • 1B
  • 7
  • -
Alphia VR1 20.00 - 21.30 Sjaak van Eijk, Toon Marse
  • 1A
  • 1
  • -

Donderdag 17-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO13-4 18.00 - 19.00 Diego Toro Hidalgo, Michel van der Lingen
  • 1B
  • 5
  • -
Alphia JO19-1 18.30 - 20.00 Marvin Beugeling, Steven van Klaveren
  • 1A
  • 9
  • -
Alphia JO13-2 19.00 - 20.00 Ad Sluijmer
  • 1B
  • 3
  • -
Alphia JO14-1 19.00 - 20.00 Remco Zeilstra, Elhadi Sallami
  • 4B
  • 6
  • -
Alphia JO15-1 19.00 - 20.00 Jan Paul Versluis, Kees Jan Blaauw
  • 4A
  • 4
  • -
Alphia JO16-1 19.00 - 20.00 Ben Kleijnenburg
  • 2B
  • 5
  • -
Alphia JO17-1 19.00 - 20.00 Sebastiaan v.d. Berg, Tim Roosemalen
  • 2A
  • 9
  • -
Alphia 1 20.00 - 21.30 Angelo Leverock
  • 1A
  • 1
  • -
Alphia 2 20.00 - 21.30 Jerry van Elsen
  • 1B
  • 2
  • -
Alphia 35+2 20.00 - 21.30
  • 2B-1
  • 4
  • -
Alphia 4 20.00 - 21.30
  • 4A
  • 8
  • -
Alphia 6 20.00 - 21.30 Bas Koenekoop
  • 4B
  • 10
  • -
Alphia 35+1 20.15 - 21.45
  • 2A-2
  • 3
  • -
Alphia 3 20.15 - 21.45
  • 2A-1
  • 3
  • -

Vrijdag 18-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO13-3 19.00 - 20.15 Manuel van Leeuwen, Pascal ten Berge
  • 1B
  • 9
  • -

Zaterdag 19-06-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia Guppen 10.00 - 11.00 Stefan Slagter, Stefan Verboom
  • 1A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!