Trainingsschema - v.v. Alphia

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Trainingsschema

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO8-1 18.00 - 19.00 Rob Wijnants, Redouan Barbari
  • Veld 2
  • -
Alphia JO8-2 18.00 - 19.00 Alex de Bok, Jelle van Triest
  • Veld 2
  • -
Alphia JO8-3 18.00 - 19.00 Chris Molleman
  • Veld 2
  • -
Alphia JO8-4 18.00 - 19.00 Kjell Boom
  • Veld 2
  • -
Alphia JO8-5 18.00 - 19.00 Gerhard Henriques
  • Veld 2
  • -
Alphia JO9-1 18.00 - 19.00 Anthony van Zundert, Pim Hoogervorst
  • Veld 1
  • -
Alphia JO9-2 18.00 - 19.00 Stefan van der Mark, Dick van Dijk, Harm Rootert, Stephan Oomen
  • Veld 1
  • -
Alphia JO15-3 18.00 - 19.00 Gijs Heinemann, Wesley van Eijk
  • Veld 1
  • -
Alphia MO9-1 18.00 - 19.00 Stefan Slagter, Stefan Verboom
  • Veld 2
  • -
Alphia MO9-2 18.00 - 19.00 Stefan Slagter, Stefan Verboom
  • Veld 2
  • -
Alphia JO11-2 19.00 - 20.00 Geraldo van Dijk, Roy Blanken
  • Veld 1
  • -
Alphia JO12-2 19.00 - 20.00 Tim Hoogeveen, Stefan Theuns
  • Veld 1
  • -
Alphia JO12-3 19.00 - 20.00 Donovan Olivieira, Wesley Riemersma
  • Veld 1
  • -
Alphia MO10-1 19.00 - 20.00 Stefan Slagter, Stefan Verboom
  • Veld 2
  • -
Alphia Veterinnen 19.30 - 20.30
  • Veld 2
  • -
Alphia 5 20.00 - 21.30
  • Veld 3A
  • -
Alphia MO17-1 20.00 - 21.30 Danny van Dam, Jelle van der Wulp
  • Veld 1B
  • -
Alphia VR1 20.00 - 21.30 Robert Paling, Omar Valasquez
  • Veld 1A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO9-3 18.00 - 19.00 Dino de Kruijf, Finn van Hoof
  • Veld 1
  • -
Alphia JO10-2 18.00 - 19.00 Martijn Oppelaar, Cetin Sahin
  • Veld 2
  • -
Alphia JO10-3 18.00 - 19.00 Jean Paul Dalhuizen, Ali Sayar
  • Veld 2
  • -
Alphia JO10-4 18.00 - 19.00 Sven van der Lingen, Shervin Araghi
  • Veld 2
  • -
Alphia JO11-1 18.00 - 19.00 Ronald Rakhorst, Stefan Broekman
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO13-1 18.00 - 19.00 Jasper Vernooij, Andres van der Born, Ramon Haspers
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO14-1 18.00 - 19.00 Mark Westerlaken, Brett van Oostrum
  • Veld 4B
  • -
Alphia JO10-1 18.30 - 19.45 Luan Kameri
  • Veld 1
  • -
Alphia JO12-1 19.00 - 20.00 Coen Sparreboom, Martijn Treffers
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO14-2 19.00 - 20.00 Mattijn Blom, Glenn Beeuwkes
  • Veld 2B
  • -
Alphia JO15-1 19.00 - 20.00 Sebastiaan van Hoof, Michel van der Lingen, Shobeir Araghi
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO16-1 19.00 - 20.00 Tristan van Duin, Nicolas Hustinx
  • Veld 4B
  • -
Alphia JO17-1 19.00 - 20.00 Jan Paul Versluis
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO19-1 19.00 - 20.00 Sebastiaan van den Berg, Ben Kleijnenburg
  • Veld 1A
  • -
Alphia 1 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Marvin Beugeling
  • Veld 1A
  • 1
  • -
Alphia 35+1 20.00 - 21.30
  • Veld 2B
  • -
Alphia 2 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Marvin Beugeling
  • Veld 1B
  • 2
  • -
Alphia 35+2 20.00 - 21.30
  • Veld 2B
  • -
Alphia 3 20.00 - 21.30
  • Veld 2A
  • -
Alphia 4 20.00 - 21.30 Bart Blom
  • Veld 4A
  • -
Alphia 7 20.00 - 21.30
  • Veld 4B
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO15-2 18.30 - 20.00 Diego Toro Hidalgo, Pascal ten Berge
  • Veld 1B
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia Guppen 10.15 - 11.15 Bas Hazenbroek, Ed den Daas
  • Veld 5
  • 1
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO8-1 18.00 - 19.00 Rob Wijnants, Redouan Barbari
  • Veld 1
  • -
Alphia JO8-2 18.00 - 19.00 Alex de Bok, Jelle van Triest
  • Veld 1
  • -
Alphia JO8-3 18.00 - 19.00 Chris Molleman
  • Veld 1
  • -
Alphia JO8-4 18.00 - 19.00 Kjell Boom
  • Veld 1
  • -
Alphia JO8-5 18.00 - 19.00 Gerhard Henriques
  • Veld 1
  • -
Alphia JO9-1 18.00 - 19.00 Anthony van Zundert, Pim Hoogervorst
  • Veld 3
  • -
Alphia JO9-2 18.00 - 19.00 Stefan van der Mark, Dick van Dijk, Harm Rootert, Stephan Oomen
  • Veld 3
  • -
Alphia JO15-3 18.00 - 19.00 Gijs Heinemann, Wesley van Eijk
  • Veld 3A
  • -
Alphia MO9-1 18.00 - 19.00 Stefan Slagter, Stefan Verboom
  • Veld 1
  • -
Alphia MO9-2 18.00 - 19.00 Stefan Slagter, Stefan Verboom
  • Veld 1
  • -
Alphia JO11-2 19.00 - 20.00 Geraldo van Dijk, Roy Blanken
  • Veld 1
  • -
Alphia JO12-2 19.00 - 20.00 Tim Hoogeveen, Stefan Theuns
  • Veld 1
  • -
Alphia JO12-3 19.00 - 20.00 Donovan Olivieira, Wesley Riemersma
  • Veld 1
  • -
Alphia JO13-1 19.00 - 20.00 Jasper Vernooij, Andres van der Born, Ramon Haspers
  • Veld 3A
  • -
Alphia JO15-1 19.00 - 20.00 Sebastiaan van Hoof, Michel van der Lingen, Shobeir Araghi
  • Veld 3B
  • -
Alphia MO10-1 19.00 - 20.00 Stefan Slagter, Stefan Verboom
  • Veld 1
  • -
Alphia MO17-1 20.00 - 21.30 Danny van Dam, Jelle van der Wulp
  • Veld 1B
  • -
Alphia VR1 20.00 - 21.30 Robert Paling, Omar Valasquez
  • Veld 1A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO9-3 18.00 - 19.00 Dino de Kruijf, Finn van Hoof
  • Veld 1
  • -
Alphia JO10-2 18.00 - 19.00 Martijn Oppelaar, Cetin Sahin
  • Veld 1
  • -
Alphia JO10-3 18.00 - 19.00 Jean Paul Dalhuizen, Ali Sayar
  • Veld 1
  • -
Alphia JO10-4 18.00 - 19.00 Sven van der Lingen, Shervin Araghi
  • Veld 1
  • -
Alphia JO11-1 18.00 - 19.00 Ronald Rakhorst, Stefan Broekman
  • Veld 3A
  • -
Alphia JO14-1 18.00 - 19.00 Mark Westerlaken, Brett van Oostrum
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO10-1 18.30 - 19.45 Luan Kameri
  • Veld 1
  • -
Alphia JO12-1 19.00 - 20.00 Coen Sparreboom, Martijn Treffers
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO14-2 19.00 - 20.00 Mattijn Blom, Glenn Beeuwkes
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO15-2 19.00 - 20.00 Diego Toro Hidalgo, Pascal ten Berge
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO16-1 19.00 - 20.00 Tristan van Duin, Nicolas Hustinx
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO17-1 19.00 - 20.00 Jan Paul Versluis
  • Veld 3A
  • -
Alphia 1 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Marvin Beugeling
  • Veld 1A
  • 1
  • -
Alphia 2 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Marvin Beugeling
  • Veld 1B
  • 2
  • -
Alphia 35+2 20.00 - 21.30
  • Veld 2A
  • -
Alphia 4 20.00 - 21.30 Bart Blom
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO19-1 20.00 - 21.30 Sebastiaan van den Berg, Ben Kleijnenburg
  • Veld 3A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!