Cookie beleid v.v. Alphia

De website van v.v. Alphia is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingsschema

Trainingsschema

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO10-3 18.00 - 19.00 Ravi Domburg, Tim Hagers
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO10-4 18.00 - 19.00 Ferry de Lange, Najim Chamlal
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO10-5 18.00 - 19.00 Anthony de Vries
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO10-6 18.00 - 19.00 Jeremy Al-Hamami, Rens Kerkhof, Robbie Meijer
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO11-3 18.00 - 19.00 Jochem van der Hoeven, Rayan Sallami
  • Veld 2B
  • -
Alphia JO11-4 18.00 - 19.00 Ivan Kanj, Sebastiaan Woolthuis
  • Veld 2B
  • -
Alphia JO12-3 18.00 - 19.00 Jelle van der Wulp, Jeri van Miltenburg
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO13-2 18.00 - 19.00 Sander Geilman, Donovan Olivieira, Wesley Riemersma
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO13-1 18.30 - 20.00 Coen Sparreboom, Martijn Treffers
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO15-1 18.30 - 20.00 Brett van Oostrum, Michel Vuik, Mark Westerlaken
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO11-1 19.00 - 20.00 Luan Kameri, Diego Toro Hidalgo
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO15-2 19.00 - 20.00 Glenn Beeuwkes, Mattijn Blom
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO16-3 19.00 - 20.00 Gijs Heinemann, Milan Vuurens
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO17-1 19.00 - 20.00 Tristan van Duin
  • Veld 4B
  • -
Alphia 1 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Albert Bos
  • Veld 1A
  • 1
  • -
Alphia 2 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Albert Bos
  • Veld 1B
  • 2
  • -
Alphia JO19-1 20.00 - 21.30 Jan Paul Versluis
  • Veld 2B
  • -
Alphia 35+2 20.15 - 21.30
  • Veld 4A
  • -
Alphia 4 20.15 - 21.30
  • Veld 4B
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia Guppen 16.00 - 17.00 Mike Roessen, Ed den Daas
  • Veld 1A
  • -
Alphia Thunderbirds 16.00 - 17.00 Jantine van Keekem
  • Veld 1B
  • -
Alphia Keepers O8 t/m O10 17.45 - 18.15 Peter van Alphen
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO8-1 18.00 - 19.00 Gerhard Henriques, Hassan Asbai, Youssef Riffi
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO8-2 18.00 - 19.00 Jeroen Weeda, Bjorn van Berkel
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO8-3 18.00 - 19.00 Stanley van den Berg, Robbert de Vries
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO8-4 18.00 - 19.00 Ronald Spek, Robert Roepius, Ralph Breijer
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO8-5 18.00 - 19.00 Thijmen van der Vlugt, Sepp Hofman
  • Veld 2B
  • -
Alphia JO8-6 18.00 - 19.00 Julian van Weeren
  • Veld 3A
  • -
Alphia JO8-7 18.00 - 19.00 Michel Vuik
  • Veld 3A
  • -
Alphia JO9-1 18.00 - 19.00 Rob Wijnants, Lotte Wedman
  • Veld 4B
  • -
Alphia JO9-2 18.00 - 19.00 Alex de Bok, Jelle van Triest
  • Veld 4B
  • -
Alphia JO9-3 18.00 - 19.00 Quinten van Alphen, Hassan Afkir
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO9-4 18.00 - 19.00 Kjell Boom, Paul-Bart Veenboer
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO10-1 18.00 - 19.00 Anthony van Zundert
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO10-2 18.00 - 19.00 Paul-Bart Veenboer
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO11-2 18.00 - 19.00 Robin de Vries, Timo Simons
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO12-1 18.00 - 19.00 Stefan Broekman, Mohammed Ali
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO12-2 18.00 - 19.00 Sven van der Lingen, Nathan van Leeuwen, Ruud Witteman
  • Veld 3A
  • -
Alphia MO9-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom, Jelle van der Waals
  • Veld 1A
  • -
Alphia MO10-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom, Jelle van der Waals
  • Veld 1A
  • -
Alphia MO10-2 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom, Jelle van der Waals
  • Veld 1A
  • -
Alphia MO11-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom
  • Veld 1A
  • -
Alphia MO12-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter
  • Veld 1A
  • -
Alphia Keepers O11 t/m O14 18.15 - 19.00 Peter van Alphen
  • Veld 1B
  • -
Alphia Keepers O15 t/m O17 19.00 - 20.00 Peter van Alphen
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO16-1 19.00 - 20.30 Sebastiaan van Hoof, Michel van der Lingen, Shobeir Araghi
  • Veld 3A
  • -
Alphia JO14-1 19.15 - 20.15 Wesley van Eijk, Dani van Klaveren
  • Veld 1A
  • -
Alphia Veterinnen 19.30 - 20.30 Jantine van Keekem
  • Veld 3B
  • -
Alphia MO17-1 20.15 - 21.30 Stefan Kooreman, Bas Kooreman
  • Veld 1A
  • -
Alphia VR1 20.15 - 21.30 Danny Richardson
  • Veld 1B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO10-3 18.00 - 19.00 Ravi Domburg, Tim Hagers
  • Veld 2B
  • -
Alphia JO10-4 18.00 - 19.00 Ferry de Lange, Najim Chamlal
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO10-5 18.00 - 19.00 Anthony de Vries
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO10-6 18.00 - 19.00 Jeremy Al-Hamami, Rens Kerkhof, Robbie Meijer
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO11-3 18.00 - 19.00 Jochem van der Hoeven, Rayan Sallami
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO11-4 18.00 - 19.00 Ivan Kanj, Sebastiaan Woolthuis
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO12-3 18.00 - 19.00 Jelle van der Wulp, Jeri van Miltenburg
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO13-1 18.00 - 19.00 Coen Sparreboom, Martijn Treffers
  • Veld 3A
  • -
Alphia JO13-2 18.00 - 19.00 Sander Geilman, Donovan Olivieira, Wesley Riemersma
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO11-1 18.30 - 20.00 Luan Kameri, Diego Toro Hidalgo
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO15-1 18.30 - 20.00 Brett van Oostrum, Michel Vuik, Mark Westerlaken
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO16-2 18.30 - 20.00 Diego Toro Hidalgo, Pascal ten Berge, Sven Harteveld
  • Veld 4B
  • -
Alphia JO15-2 19.00 - 20.00 Glenn Beeuwkes, Mattijn Blom
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO17-1 19.00 - 20.00 Tristan van Duin
  • Veld 3A
  • -
Alphia JO19-1 19.00 - 20.00 Jan Paul Versluis
  • Veld 3B
  • -
Alphia JO16-3 20.00 - 21.15 Gijs Heinemann, Milan Vuurens
  • Veld 4A
  • -
Alphia 1 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Albert Bos
  • Veld 1A
  • 1
  • -
Alphia 2 20.00 - 21.30 Marcel Vondeling, Albert Bos
  • Veld 1B
  • 2
  • -
Alphia 35+1 20.15 - 21.30
  • Veld 2B
  • -
Alphia 3 20.15 - 21.30
  • Veld 2A
  • -
Alphia 4 20.15 - 21.30
  • Veld 3A
  • -
Alphia 5 20.15 - 21.30
  • Veld 3B
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia Guppen 10.15 - 11.15 Bas Hazenbroek, Mike Roessen, Ed den Daas
  • Veld 5
  • 1
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alphia JO8-1 18.00 - 19.00 Gerhard Henriques, Hassan Asbai, Youssef Riffi
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO8-2 18.00 - 19.00 Jeroen Weeda, Bjorn van Berkel
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO8-3 18.00 - 19.00 Stanley van den Berg, Robbert de Vries
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO8-4 18.00 - 19.00 Ronald Spek, Robert Roepius, Ralph Breijer
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO8-5 18.00 - 19.00 Thijmen van der Vlugt, Sepp Hofman
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO8-6 18.00 - 19.00 Julian van Weeren
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO8-7 18.00 - 19.00 Michel Vuik
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO9-1 18.00 - 19.00 Rob Wijnants, Lotte Wedman
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO9-2 18.00 - 19.00 Alex de Bok, Jelle van Triest
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO9-3 18.00 - 19.00 Quinten van Alphen, Hassan Afkir
  • Veld 1B
  • -
Alphia JO9-4 18.00 - 19.00 Kjell Boom, Paul-Bart Veenboer
  • Veld 2B
  • -
Alphia JO10-1 18.00 - 19.00 Anthony van Zundert
  • Veld 4B
  • -
Alphia JO10-2 18.00 - 19.00 Paul-Bart Veenboer
  • Veld 2B
  • -
Alphia JO11-2 18.00 - 19.00 Robin de Vries, Timo Simons
  • Veld 4B
  • -
Alphia JO12-1 18.00 - 19.00 Stefan Broekman, Mohammed Ali
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO12-2 18.00 - 19.00 Sven van der Lingen, Nathan van Leeuwen, Ruud Witteman
  • Veld 4A
  • -
Alphia MO9-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom, Jelle van der Waals
  • Veld 2A
  • -
Alphia MO10-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom, Jelle van der Waals
  • Veld 2A
  • -
Alphia MO10-2 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom, Jelle van der Waals
  • Veld 2A
  • -
Alphia MO11-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter, Barry Esseboom
  • Veld 2A
  • -
Alphia MO12-1 18.00 - 19.00 Stefan Verboom, Stefan Slagter
  • Veld 2A
  • -
Alphia JO14-1 19.00 - 20.00 Wesley van Eijk, Dani van Klaveren
  • Veld 4A
  • -
Alphia JO16-1 19.00 - 20.00 Sebastiaan van Hoof, Michel van der Lingen, Shobeir Araghi
  • Veld 1A
  • -
Alphia JO16-2 19.00 - 20.15 Diego Toro Hidalgo, Pascal ten Berge, Sven Harteveld
  • Veld 1B
  • -
Alphia MO17-1 20.15 - 21.30 Stefan Kooreman, Bas Kooreman
  • Veld 1A
  • -
Alphia VR1 20.15 - 21.30 Danny Richardson
  • Veld 1B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!